Міжнародні зв’язки

1. Співпраця колективу вчителів англійської мови з організацією Американської Ради з міжнародної освіти: АСТЛ/ACCELS (American Councils).

2. Участь учителів англійської мови та країнознавства США у програмі “Українсько-американськіпремії” за досягнення у викладанні (ТЕА).

3.  Участь учнів 9-10 класів школи у конкурсі за програмою “Програма обміну для майбутніх лідерів (FLEX), який здійснюється бюро у справах освіти та культури державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією American Council за підтримки Міністерства освіти і науки України.

4. Участь педагогічного колективу школи у тренінгах та семінарах з питань використання сучасних освітніх методик, що проводяться випускниками програми Держдепартаменту США за підтримкою відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

5. Участь учнів школи в міжнародному конкурсі творчих робіт за темою “Я і моє місто” в рамках міжнародного конкурсу “Перші кроки до самоврядування” в польському місті Ополє (щорічно учні отримують призові місця). 6. Співпраця учнів та вчителів іноземних мов школи з представниками AIESEC.

7. Співпраця з членами Товариства Галицьких німців. Вони побували у нас в гостях у 1993, 1994, 1996, 1999 роках. На запрошення німецьких друзів в Німеччині побувало 60 учнів та 10 вчителів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>