Психолого-педагогічний консиліум

MyCollages (3)04.12.20р. у Ліцеї 11 Івано-Франківської міської ради відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему «Адаптація здобувачів освіти 5-х класів до навчання в середній школі". На даному заході були присутні класні керівники 5-х класів, заступник директора з виховної роботи - І. О. Хмелевська, практичний психолог - Л. Г. Лугова та соціальний педагог ліцею - Х. І. Михайлина. Обговорювалися питання вікових особливостей п’ятикласників, виявлення причин можливих проблем у поведінці та навчанні здобувачів освіти, пов’язаних із переходом до середньої школи. Проаналізовано по кожному класу психологічне дослідження, окреслені можливі шляхи розв’язання проблем. Для класних керівників та батьків надані рекомендації з питань ефективної адаптації здобувачів освіти 5-х класів до нових умов навчання.