1червня-Міжнародний день захисту дітей!!!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість, наше щастя і наше майбутнє. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

Конвенція ООН про права дитини — перший і основний міжнародно-правовий документ обов'язкового характеру, що визначає права дітей.
Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.
Отож, любімо, бережімо, захищаймо!!!
В День захисту дітей нагадуємо про права кожної дитини - творча майстерня практичних психологів на базі Ліцею 11:
Наталія Багацька - ПМЛ,
Ольга Озарко - Ліцей ім.Р. Шухевича,