Наша гордість! Перепелиця Антон -”Учень року-2020″

yzen
Визначено «Учня року - 2020»
 20 травня 2020 року відбулося чергове засідання колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в режимі онлайн. Традиційно на травневому засіданні колегії визначається переможець конкурсу «Учень року».
 «Учнем року – 2020», який як завжди визначався шляхом таємного голосування, став учень 10 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради Перепелиця Антон.
 Серед численних успіхів школяра – тричі переможець на ІV етапі Всеукраїнських олімпіад: у 2017-2018 н.р. - ІІІ місце – з астрономії, у 2018-2019 н.р. - І місце – з астрономії; ІІІ місце – з економіки.
Був учасником ХХІV Міжнародної астрономічної олімпіади в складі учнівської збірної команди України в м. Пьятра Нямц (Румунія) 19-27 жовтня 2019 року, де здобув диплом ІІІ ступеня та бронзову медаль. У квітні 2020 року Перепелиця Антон став переможцем і здобув Диплом І ступеня на Всеукраїнському (національному етапі) студентської олімпіади з астрономії та астрофізики), таким чином здобув право представляти Україну на міжнародній олімпіаді, яка має відбутися у вересні в Боготі (Колумбія).