Методичний декадник

1Відповідно до плану роботи школи та на виконання наказу по школі від 12.11.2019 №271, з метою формування професійних компетентностей педагогічних працівників, впровадження в практику роботи інноваційних технологій, у період з 27.11 по 05.12.2019 р. було проведено методичний декадник "Розвиток творчого потенціалу особистосіт педагога через упровадження інноваційних освітніх технологій".

За цей час були проведені відкриті уроки, виховні заходи, різні форми методичної роботи, які були об'єднані темою декадника.
   Усі уроки і заходи проведені на високому методичному рівні.
  Вчителі показали вміння вибору форм організації навчання які зумовлюються сучасними завданнями освіти і виховання, особливостями змісту різних предметів, складом, рівнем підготовки і віковими можливостями учнів, використовувати нестандартні підходи до проведення уроків та виховних заходів.
 Творчим підходом відзначилися уроки вчителів: Дрогомирецької Л. Я. (урок-гра з англійської мови у 4-А класі), Волошенюк Л. В. та Савчук С. В. (бінарний урок з основ правознавства та основ здоров'я у 9-А класі), Савчук С. І. (урок майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас у техніці декупаж з учнями 6-Б класу), Пташник Г. В. (урок-тренінг з англійської мови "Наше здоров'я у наших руках" з учнями 9-В класу), Когут Г. І. (урок-мандрівка з англійської мови з учнями 5-А класу "Чарівний світ казки").