“З Україною в серці”

MyCollages  «З Україною в серці» під такою назвою 25 жовтня 2019 року в обласній Івано-Франківській філармонії ім. Ірини Маланюк відбувся фестиваль пісень АТО, проведення якого ініціював Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Концертну програму, в якій пролунали пісні присвячені подіям на сході країни. Відкрили захід учні СШ №11: Банах Мар’ян 11-А кл., Федорчук Владислав 11-А кл., Пасічняк Роман 11-Б кл., Місюра Владислав 11-В кл.
     Вчителі музичного мистецтва Чорній Леся Юліанівна та Побідинська Оксана Богданівна були нагороджені дипломами за належну підготовку учнів нашої школи, які брали участь у фестивалі.