“Олімпійський тиждень” в СШ №11

2

  Ось і завершилися літні канікули і до школярів повернулися трудові будні. І щоб урізноманітнити учнівський кругозір, а за одно і привити їм повагу до фізичної культури та спорту, олімпійських цінностей та олімпізму у СШ №11 з поглибленим вивченням англійської мови м. Івано-Франківська проведено яскравий та насичений «Олімпійський тиждень».

1

  Розпочався захід із відкритого «Олімпійського уроку», на який завітав відомий спортсмен Назар Павлів. Український богатир (стронґмен), багаторазовий рекордсмен України, його силові досягнення з перетягування різноманітних великотоннажних транспортних засобів занесені до Книги рекордів України, чемпіон України з штовхання ядра серед юніорів. Назар привітав дітей, побажав рости здоровими та активними. Стронгмен Назар Павлів каже, що спортивне виховання варто розпочинати з самого дитинства. Рекомендував вранці робити зарядку та бадьоро розпочинати день. І побажав завзятості та успіхів учасникам змагань, які відбувалися цього дня. Потім учні 10 та 11 класів змагалися у силі, стрибучості та перетягуванні канату.

  Олімпійський урок мав на меті навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом.

  У ході проведення змагань, учні школи дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги. З великою зацікавленістю учні долучалися до діалогу та ділилися своїми знаннями у спорті. Учні-призери та переможці шкільних заходів що тривали в рамках Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, були відзначені сувенірами та грамотами. 

  Завдяки активній підтримці відділення національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області в нашій школі реалізовано проект Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок», учасниками якого стали учні шостих класів.

3

  В гості до учнів СШ №11 завітала Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, фіналістка XXIX літніх Олімпійських ігор у Пекіні – Дарія ЗГОБА, яка на початку уроку приділила час спілкування з учнями та розставила певні акценти на дуже важливих у наш час цінностях та вмінні їх застосовувати в реальному житті. 

4

  Далі Дарія провела Олімпійську розминку під музику та прийняла участь у естафетах у яких домінував один з олімпійських принципів «Головне не перемога, а участь». 

5

 

  На завершення Олімпійського уроку Дарія згоба разом із представниками відділення - Володимиром Антонцем та Марією Чемерис вручили дітям подарунки від Національного олімпійського комітету України та зробили спільне фото на пам'ять. 

6

  Наступним нашим гостем був  віце-президент Федерації Зендокай Карате-До України Хмелівський Іван Дмитрович.  Зендокай будо карате — це змішане бойове мистецтво, основою якого є традиційне японське карате. Іван Дмитрович зі своїми підопічними показали техніку ударів руками, ногами, техніку кидків та захватів, також дозволені больові та задушливі прийоми, боротьби в стійці та партері. 

  Також віце-президент Федерації Зендокай Карате-До України наголосив на велику кількість фізичних напрацювань, головною метою Зендокай карате є збалансування розуму й тіла для підвищення свого зовнішнього і внутрішнього потенціалу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>