“Ми – надія твоя, Україно!”

f621 травня 2019р. на міському святі "Ми - надія твоя, Україно!"
18 учнів та 10 педагогів нашої школи нагороджені грамотами та грошовими преміями за вагомі досягнення у Всеукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах.

Нагородження відбулося у Прикарпатському національному університеті ім.В.Стефаника. За підсумками ІІІ та ІV етапів олімпіад наша школа 11 зайняла І місце серед усіх шкіл та гімназій Івано-Франківська! Спасибі Івано-Франківській міській раді, Департаменту освіти та науки за чудове свято "Ми - надія твоя, Україно!" та отримані нагороди! Щиро вітаємо всіх нагороджених педагогів та учнів міста!
f1 f2 f3 f4 f5 f7 f8