Цікаві вихідні

1

Тільки ті знання є міцними та груновними, які школярі можуть застосувати на практиці! З цією метою вчителі та батьки школи організували на вихідних навчальну поїздку в Будапешт та Відень. Учні школи не тільки поглибили знання з іноземних мов, історії, географії, природознавства, біології та інших навчальних дисциплін, а й гарно відпочили та оздоровилися! Спасибі всім вчителям та батькам, які супроводжували дітей у поїздці!

6 5 4 3 2

Імператорська скарбниця Габсбургів, розташована у комплексі Зимової резиденції у Відні, вражає не стільки золотом та діамантами, скільки предметах історичного і навіть містичного змісту. Тут є ріг єдинорога, "спис Долі", "чаша Грааля", корона імператорів священної Римської імперії, смарагд вагою близько півкіло, люлька сина Наполеона Бонапарта, австрійська корона...

Унікальне зібрання реліквій династії Габсбургів, що знаходилась при владі майже 7 століть, налічує також предмети мистецтва, культури, музики.

Цікавий факт!
В скарбниці Габсбургів зберігається безліч артефактів Страстей Господніх: спис, яким було поранено розп'ятого Христа, дерев'яний фрагмент Хреста, хустинка Вероніки з відбитком лику Христа, один з цвяхів, якими розпинали Ісуса, а також фрагмент Плащаниці, зуб Іоанна Хрестителя, фрагмент тріски від люльки, у якій колисали Спасителя, фрагмент тканини зі скатертини, якою був вкритий стіл Тайної Вечері тощо. Враження про поїздку до Відня у вчителів, батьків та учнів залишилися незабутні!