Французька весна завітала в 11 школу

F1У СШ №11 завітала весна. Не просто весна, а з самої Франції.
19 квітня нашу школу відвідали представники театру Франції. Ця зустріч подарувала надзвичайно багато емоцій учням нашої школи та нашим закордонним друзям.

Ми були вражені відкритістю, простотою та щирістю наших гостей. А вони-закохані декламацією віршів французькою мовою учнями нашої школи.
   Все це було унікальною нагодою вдосконалити рівень розмовної мови, познайомитись з культурою іншої країни, та просто весело провести час з новими знайомими.
   Ми вдячні нашим французьким друзям за хороший досвід, науку та просто цікаве спілкування.
   З нетерпінням чекаємо нових зустрічей.

f9 F2 F3