Тиждень зарубіжної літератури

f1Упродовж Тижня зарубіжної літератури в школі проведено чимало цікавих заходів: тематичні уроки, виховні заходи, книжкові вернісажі, квести, виставки учнівських проектів та ілюстрацій та багато ін.

Зокрема, вчителі Світлана Володіна, Катерина Руденок та Валентина Петрик провели "Інтерв'ю з улюбленим літературний героєм", Літературний квест, урок-мандрівку "Дивовижний світ сучасної зарубіжної літератури", інсценізацію китайської народної казки "Пензлик Маляна", загальношкільний виховний захід "З любов'ю через віки", бібліотечний урок (шк. бібліотекар Мар'яна Петруцяк), усний журнал та ін. Учні 5-11-х класів продемонстрували грунтовні знання із зарубіжної літератури, взяли участь у міських творчих конкурсах та виконували головні ролі різних персонажів із творів зарубіжних письменників досить майстерно!

f2 f3 f4 f5 foto