А у нас гостя – Віталія Савченко

20190411_115555

Діти... вони - неймовірні. Ось, де можна почерпнути море позитиву і світла. Саме вони дають можливість й натхнення рухатись далі, не зупинятись, не зневірюватись, не опускати рук, бачити світ Кольоровим. Якщо вони вірять нам, ми не маємо права цю довіру зрадити, не повинні розчаровувати, адже все в цьому світі пов'язане між собою невидимими ниточками.

20190411_123022 20190411_123932В цьому ми вкотре переконалися сьогодні на зустрічі з школяриками Івано-Франківської СШ №11. Учні 1-Б класу під керівництвом Римик Олени Володимирівни настільки світлі, позитивні, енергійні, начитані та допитливі, що своїми емоціями і світлом живлять незгірш батарейок дюрасел. :-) Урок казки пройшов драйвово і цікаво для всіх нас.