СВЯТО ШКОЛИ

Щороку, навесні, коли теплі квітневі дні щедро одягають землю у зелені шати, зігрівають яскравим сонячним промінням та дарують духмяний запах сніжно-білого цвіту, у нашій школі проходить Свято школи.

За здобуті досягнення у навчанні, олімпіадах, конкурсах, змаганнях директор школи Наталія Романишин нагороджує педагогів та учнів, дякує батькам! У цьому році школа знову зайняла призові місця серед усіх ЗЗСО міста й області. На міському етапі Всеукраїнських олімпіад учні здобули 125 призових місць, на обласному - 28, на Всеукраїнському - 4, у МАН - 10 призових місць, у конкурсах різних рівнів - 92 призових місця. 259 нагород вручено учням та 52 нагороди - педагогам школи. Грошові винагороди отримали 20 учнів, які зайняли 4 і більше призових місць, зокрема, Юлія Гуменюк (11 перемог, 11-Б клас), Христя Гафійчук (10 перемог, 11-Б клас), Юлія Стефанів (8 перемог, 9-Б клас), Софія Дубина (7 перемог, 9-Б клас), Ростислав Лазорик (6 перемог, 8-В клас), Андрій Василів (6 перемог, 8-В клас), Ярослав Франків (6 перемог, 8-А клас), Арсеній Гошко (5 перемог, 7-В клас), Настя Процак (5 перемог, 10-В клас), Тетяна Тихонюк (4 перемоги, 9-А клас), Яблонь Христина (4 перемоги, 8-А клас), Софія Терновська (4 перемоги, 10-В клас), Анастасія Прикидьєва (4 перемоги, 9-Б клас), Анюта Волочій (4 перемоги, 9-Б клас), Вероніка Кульчак (4 перемоги, 10-В клас) та ін. 14 учнів зайняли 2-3 перемоги та отримали солодощі. А звання "Учень року-2019" присвоєно учневі 9-Б класу Антону Перепелиці, який здобув 20 призових місць у ІІ, ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Вітаємо нагороджених! Висловлюємо щиру вдячність директору школи Наталії Романишин за отримані нагороди, за творче натхнення, віру в кожного учня та педагога! Дякуємо за гарний сценарій Свята заступнику директора школи Інні Хмелевській та педагогу- організатору Христині Тимків! Величезне спасибі батькам за виховання таких талановитих учнів!