І знову перемоги!

У містах Ужгороді та Чернігові завершився ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов (німецької, французької та англійської). На олімпіаді учні виконували тестові завдання із аудіювання і читання, писали творчі роботи та виявляли свій рівень знань в усному спілкуванні.
 Учениці СШ №11, які представляли наше місто повернулися з перемогами.

Humenyk
Юлія Гуменюк – учениця 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови зайняла І місце серед одинадцятикласників з англійської мови на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, яка проходила в місті Чернігові.
 Юлія – всебічно обдарована учениця. Відзначається високим рівнем знань з усіх навчальних дисциплін. Захоплюється нейробіологією та астрономією, біосинтезом та органічною хімією.
 Школярка досягла значних успіхів у Всеукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах.
  У 2018-2019 навчальному році брала активну участь в І етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики, французької мови , англійської мови, біології , астрономії , хімії та Міжнародному конкурсу імені П. Яцика.
 У ІІ етапі зайняла 1 місце з астрономії, французької мови, 2-е – з англійської мови, 3-є – з хімії.
 У ІІІ етапі – 1-е з англійської мови.
 У ІV етапі – 1 місце з англійської мови.
 Учениця є учасником Малої академії наук (секція "Хімія" та "Зоологія, ботаніка") під керівництвом доцента кафедри фармакології ІФНМУ Мельника Дмитра Олександровича та кандидата біологічних наук Кокар Наталії Василівни, де здобула І місце з хімії та ІІІ місце з зоології, ботаніки на ІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН.
 Юлія - товариська, творча та ініціативна. Бере активну участь у громадському житті класу та школи.
Серед її хобі – професійне катання на лижах у стилі «Фрістайл».
 Своїми успіхами Юлія Гуменюк значною мірою завдячує учителю англійської мови Галині Василівні Пташник.
  StefanivУчениця 9 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Стефанів Юлія стала переможцем ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови і посіла ІІІ місце.
 За час навчання в СШ №11 Юля проявила себе здібною, всебічно обдарованою, старанною і працьовитою ученицею. Володіє навчальним матеріалом на високому рівні практично з усіх навчальних дисциплін. Захоплюється іноземними мовами, правознавством, українською мовою та літературою, історією.
 Бере активну участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Всеукраїнських конкурсах «Колосок», «Левеня» та отримує найкращі результати.
 За час навчання в школі Юля здобула 17 призових місць на І-IV етапах Всеукраїнських предметних олімпіад. Тільки у 2018/2019 навчальному році здобула 9 перемог у Всеукраїнських предметних олімпіадах:
на II етапі - 5 перемог:
1 місце - з французької мови та з правознавства;
2 місце - з англійської мови та історії;
3 місце - з української мови та літератури;
на III етапі - 2 перемоги:
1 місце з французької мови та з правознавства;
на IV етапі 1 перемога:
3 місце з французької мови.
 Життєве кредо Юлії – "Завжди іти вперед, ніколи не відступати перед труднощами".
 Юля досягла високих результатів у вивченні французької мови завдяки вчителю школи Дубіні Валентині Василівні.

Вітаємо переможниць!