Наші досягнення

Перемоги івано-франківських школярів
найвищого рівня

 Івано-Франківськ пишається здобутими перемогами у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: із закладів загальної середньої освіти міста 52 учасники взяли участь у інтелектуальних змаганнях найвищого рівня, 25 з яких стали переможцями, повторивши минулорічний успіх. В активі наших олімпійців 6 дипломів І ступеня, 8 – ІІ ступеня та 11 – ІІІ ступеня, що становить 45, 5% від загальної кількості переможців по області.

 Найбільше переможців ІV етапу олімпіад у Природничо-математичному ліцеї – 6; в УГ № 1 – 5, у СШ № 5 та СШ № 11 – по 4; у СШ № 12 - 2, у ЗШЛ № 23, ЗШ № 19, ЗШ № 10 та гімназії № 2 – по одному переможцю.

 Найвище досягнення показали учні УГ №1 Павлучинська Уляна та СШ № 11 Перепелиця Антон, які зуміли завоювати перемоги на всеукраїнському рівні відразу в двох олімпіадах. 
Перепелиця Антон, учень СШ № 11, отримав запрошення на відбірково-тренувальні збори до міжнародної олімпіади з астрономії.
  Дипломи І ступеня здобули Шийка Остап (ЗШЛ № 23, екологія), Павлучинська Уляна (УГ№1, історія), Перепелиця Антон (СШ№11, астрономія), Гуменюк Юлія (СШ № 11, англійська мова), Чернявська Дарія (СШ № 5, німецька мова), Козубаш Софія (ЗШ № 19, українська мова та література).

 Дипломами ІІ ступеня нагороджені Никифорчин Андрій (УГ№1, фізика), Петрів Владислав (СШ№5, інформаційні технології), Депутат Діана (ЗШ№12, правознавство), Максимів Микола (ПМЛ, біологія), Росткович Софія (ПМЛ, економіка), Захарова Ярина (ПМЛ, економіка), Оліяр Олександр (ПМЛ, економіка), Павлучинська Уляна (УГ№1, українська мова та література).

 Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Никифорук Максим (інформаційні технології, СШ№5), Губаль Зоряна (екологія, СШ№5), Ерстенюк Марина (історія, УГ№1), Гасіна Христина (історія, ЗШ№12), Прунько Діана (трудове навчання, ЗШ№10), Тихомиров Валентин (ПМЛ, економіка), Бублик Анатолій (ПМЛ, економіка), Перепелиця Антон ( СШ№11, економіка), Румежак Наталія (німецька мова, гімназія № 2), Морська Віталія (українська мова та література, УГ№1), Стефанів Юлія (СШ№11, французька мова).

За кількістю рейтингових балів найкращі результати у ІV етапі показали учні ПМЛ, УГ № 1, СШ № 11 та СШ № 5.

Досягнути визначних результатів на Всеукраїнському рівні юним івано-франківцям допомогли досвідчені педагоги: Н.Сидорак, О.Слободян, Р.Іваночко, М.Грицишин (УГ№1), Н.Корнило (гімназія № 2), М.Жолобчук, П.Ласійчук (ПМЛ), В.Галушка, В.Гайда, І.Дорошенко (СШ№5), Н.Олійник (ЗШ№10), В.Дубина, Г.Пташник, О.Шевчук. М.Хімій (СШ№11), О.Болюк, Г.Болюк, О.Федоришин (ЗШ № 12), О.Юзишин (ЗШ№19), М.Тодорів (ЗШЛ № 23).

 У розрізі предметів найкраще виступили наші учні з економіки (6 перемог), по три перемоги – з історії та української мови та літератури, по дві – з інформаційних технологій, екології та німецької мови, по одній – з фізики, правознавства, біології, астрономії, трудового навчання, англійської та французької мови.

 Переможцями ІV етапу стали учні дев’яти закладів освіти міста.

 Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень в інтелектуальних конкурсах та змаганнях!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>