Проект wi-fi мережа

Адміністрація СШ № 11 та батьки просять Вас бути не байдужим і проголосувати за проект "Створення WI-FI мережі у Івано-Франківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови" Проект написаний вчителькою нашої школи - Уляною Фединяк і буде повністю профінансований міською радою при умові, що набере достатню кількість голосів! Умови є на сайті! Проголосувати можна з 26 червня по 28 серпня. Правила голосування цьогоріч дещо змінилися. Тепер проголосувати можна не лише в Sнтернеті за допомогою банківської картки чи електронного ключа, а й у центральному відділенні ЦНАПу та 5 бібліотеках міста взявши паспорт громадянина України(нагадуємо, що необхідно мати прописку в м. Івано-Франківськ)
Список бібліотек, де можна буде проголосувати, показавши паспорт з пропискою у м. Івано-Франківськ:
- Центральна дитяча бібліотека (вул. С.Бандери,