Гордість школи!

”Ученицею року-2017" школи № 11 стала учениця 11-Б класу Катерина Кобута, яка здобула 9 перемог у ІІ, ІІІ та IV етапах Всеукраїнських олімпіад! Грошовою премією на Святі школи також нагороджені 17 призерів ІІ-ІІІ етапів олімпіад, а подарунками - 12 учнів, які здобули 3-5 перемог у ІІ етапі олімпіад. Загалом на Святі школи нагороджено 35 учителів та 147 учнів, які здобули для школи майже 300 перемог у ІІ, ІІІ, IV етапах Всеукраїнських олімпіад, різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях. Ми пишаємося нашими учнями та безмежно вдячні нашому директору школи Романишин Наталії Йосипівні за отримані нагороди!