Результати вікторини

Упродовж грудня в рамках україно-естонського проекту “Міксіке в Україні” на освітянській онлайн платформі www.miksike.net.ua проводилася вікторина “Права людини починаються з прав дитини”, приурочена Міжнародному дню захисту прав людини (10 грудня).

Учні 10-В класу нашої школи також долучилися до даного заходу. Слід відзначити таких учнів:
Маляр Ірина – 21 бал, Дмитрів Анастасія та Ковалів Катерина – 19 балів, Костик Таїсія, Цебрук Денис –18 балів, Библюк Богдан – 16 балів, Челяк Олег – 10 балів із максимльних 26.
Кожен учасник отримав диплом, який можна завантажити за посиланням  Дипломи

Молодці! Вітаємо!