9 листопада – День української писемності та мови

9 листопада відбувся ХVI Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Це акція об’єднання всіх небайдужих навколо українського слова.

Об 11:00 на Першому національному каналі українського радіо почалася годинна радіопрограма, а об 11:30 – прозвучав текст диктанту.

Учні 5–11 класів та вчителі СШ №11 зібралися однією шкільною родиною для написання диктанту єдності.

До школи завітало також чимало гостей, а саме: заступник директора департаменту освіти та науки молодіжної політики та спорту – начальник управління дошкільної загальної середньої та позашкільної освіти обласної державної адміністрації п. І. Будзак, заступник директора міського департаменту освіти та науки п. Н. Микула, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти обласного департаменту освіти та науки молодіжної політики та спорту п. Л. Сачовська, п. Н. Пігач – головний спеціаліст відділу дошкільної та загальної середньої освіти обласного департаменту освіти та науки молодіжної політики та спорту, директор інформаційно-методичного центру департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради п. Л. Савка, які разом з учнями писали диктант.

image001 image002 image004 image016image003

image006 image005 image007 image008 image009 image015 image014 image013 image012 image011 image010

Сьогодні стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Успіхів усім учасникам конкурсу.