Осінній ярмарок

24 жовтня у школі відбувся осінній ярмарок серед учнів 8–11 класів.

Всі учнівські колективи відповідально поставилися до підготовки та проведення даного заходу. На ярмарку можна було придбати налисники з яблуками, з сиром, пиріжки з капустою, яблуками, сиром, завиванці, вареники, яблучні пироги та «Шарлотки», печиво з гарбузовим насінням.

image003 image001

Вся продукція була поживна та корисна.

image005 image004

Різноманітністю запропонованих страв вражали столи 8-А, 8-В, 9-А, 10-А, 11-А, Б, В класів.

image009 image006 image007 image008

Під час осіннього ярмарку виручено 7 364 грн (сім тисяч триста шістдесят чотири гривні).

На засіданні учнівської адміністрації, яка відбулася 26.10.2016 року, було вирішено частину коштів використати на благочинність.

Так, одна тисяча гривень передана для лікування учениці 11-А класу Федорів Вікторії, дві тисячі гривень передано на лікування Дмитренюк Юлії (1995 року народження, діагноз гостра лейкимія), батьки якої звернулися за допомогою.

На свій осінній ярмарок очікують учні 5-7 класів, він відбудеться у листопаді.