Шановні учні, педагоги, батьки!

Щиро вітаємо Вас із Днем знань!

Цей день є визначним і зворушливим для кожного, а особливо для дітей, котрі вперше переступлять поріг школи, щоб пройти незвіданий цікавий та водночас нелегкий шлях до пізнання нових звершень, самостійного життя та одинадцятикласників, котрим доведеться обирати професійне майбутнє. Тож нехай успіхом будуть увінчані Ваші старання й терпіння на шляху до омріяної мети. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих.

Колеги-педагоги, бажаємо Вам міцного здоров’я, нехай натхнення та наполегливість супроводжують повсякчас.

З повагою,

адміністрація школи