Прес-реліз
Про підсумки Конкурсу на зменшення споживання електроенергії міста Івано-Франківська

 DSC_0006 23 травня 2016 року відбулося засідання конкурсної комісії, на якому були підведені підсумки конкурсу серед 78 загальноосвітніх навчальних закладів 16 пілотних міст Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні".

 За результатами оцінювання обсягів заощадження електроенергії (питомого показника споживання), рівня запровадження організаційно-технічних заходів, активності та креативності інформаційної кампанії в рамках Конкурсу, а також якості реагування на запити організаторів, серед навчальних закладів міста Івано-Франківськ було визначено переможця. Ним став колектив спеціалізованої школи № 11 м. Івано-Франківська.

 На сайті організаторів конкурсу – ВБО "ІМР" – за посиланням http://www.mdi.org.ua/ (станом на 26.05.2016р. перша новина у стрічці) можна ознайомитися з детальними результатами оцінювання (або завантажити оцінювальні таблиці за прямим посиланням Результати оцінювання учасників конкурсу).

 Урочистості з нагоди відзнаки переможців відбудуться 7 червня 2016 р. у м. Києві.

З приємністю вітаємо переможців, висловлюємо щиру подяку всім учасникам Конкурсу та бажаємо успіхів у подальшому запровадженні енергоефективних заходів у школах нашого міста.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>