9 грудня на засіданні колегії Департаменту освіти та науки визначено стипендіатів міської ради на 2021 рік.

Радіємо, що серед номінантів – степендіатів є здобувачі освіти ліцею №11 Отож, знайомтесь.

Untitled collage (3)

Денисюк Діана - 10- В клас. Учениця є призером ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад.

2019-2020 навчального року здобула перемоги у Всеукраїнських предметних олімпіадах:

Читати далі

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

В рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", яка проводилася в період з 25 листопада по 10 грудня, в ліцеї №11 було проведено чимало заходів щодо запобігання насильства. За допомогою яких здобувачі освіти дізналися про проблему насильства та булінгу в суспільстві, закріпили свої права та обов'язки, а також отримали багато корисної інформації від шкільних офіцерів поліції  та психологічної служби ліцею. MyCollages (4)

Психолого-педагогічний консиліум

MyCollages (3)04.12.20р. у Ліцеї 11 Івано-Франківської міської ради відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему «Адаптація здобувачів освіти 5-х класів до навчання в середній школі". На даному заході були присутні класні керівники 5-х класів, заступник директора з виховної роботи - І. О. Хмелевська, практичний психолог - Л. Г. Лугова та соціальний педагог ліцею - Х. І. Михайлина. Обговорювалися питання вікових особливостей п’ятикласників, виявлення причин можливих проблем у поведінці та навчанні здобувачів освіти, пов’язаних із переходом до середньої школи. Проаналізовано по кожному класу психологічне дослідження, окреслені можливі шляхи розв’язання проблем. Для класних керівників та батьків надані рекомендації з питань ефективної адаптації здобувачів освіти 5-х класів до нових умов навчання.

Інтернет-олімпіада з хімії

MyCollages (2)Здобувачі освіти ліцею №11 (8-11 класів) за ініціативи та підготовки вчителя хімії п. Мар'яни Галюк, взяли активну участь в VII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На Урок" (Осінь 2020) з предмету "Хімія" та продемонстрували високий рівень знань з даного предмету та отримали такі нагороди:

Диплом І ступеня отримали:
  • Чередник Святослав(8-В кл.)
  • Колос Андрій (10-А кл.)
  • Паховська Андріана (11-А кл.)
  • Прикидьєва Анастасія (11-В кл.)
Диплом ІІ ступеня отримали:
  • Саврей Юліана (9-В кл.)
  • Неміш Андрій (10-А кл.)
  • Пеперелиця Антон (11-Б кл.)
Диплом ІІІ супеня отримали:
  • Острижнюк Дмитро (8-А кл.)
  • Калиній Юліан (8-А кл.)
  • Гошко Арсеній (9-В кл.)
  • Ходан Ольга (9-А кл.)
  • Салабай Валентина (10-А кл.)
  • Волочій Анна-Ангеліна (11-Б кл.)
  • Дубина Софія (11-Б кл.)
  • Кіндрат Таїсія (11-В кл.)
 Бажаємо нових звершень та перемог!

Учитель року – 2021

Вітаємо вчителя математики - Пірановську Ганну за зайняте третє місце у конкурсі "Учитель року - 2021" в номінації "Математика".

15972509_2187988554758908_2292562634309855515_o

Молодий педагог володіє високим рівнем фахової майстерності, застосовує активні форми навчання. Кожен її урок ретельно продуманий, відзначається творчим підходом, адже Ганна Василівна прагне передусім прищепити дитині любов до точних наук, і допомогти легко засвоювати матеріал в школі. Для цього учитель застосовує технічні засоби навчання, орієнтує учнів на творчу діяльність, оскільки переконана, що знання з математики обов’язково допоможуть учням в майбутньому і не лише в школі, але і в житті.
  Бажаємо нових звершень!

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху, 13.11.2020 р., здобувачі освіти ліцею №MyCollages (1)11, взяли активну участь у проведенні Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху, який сприяв розвитку практичних навичок та поглибленню знань з правил дорожнього руху.