До уваги батьків 1-х класів!

Відповідно до п.1.2. розділу ІІ "Зарахування до закладу загальної середньої освіти". Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН №367 від 16.04.2018 року) список дітей зарахованих до 1-го класу буде вивішено 01.06.2019 р. на вхідних дверях школи.

Адміністрація школи

Приємний подарунок на закінчення начального року

f2 f1На свято Останнього дзвоника отримали від міського голови Руслан Марцінків та секретаря міської ради Оксана Савчук - сертифікат на 6000 грн на придбання сучасної художньої літератури для шкільної бібліотеки. Ура! Вважаю цю суму гідною щоб поповнити фонд цікавими пізнавальними та потрібними художніми книгами для дітей та підлітків! Це вагомий вклад у інтелектуальний розвиток молоді, адже нам потрібна читаюча та думаюча нація!

“Ми – надія твоя, Україно!”

f621 травня 2019р. на міському святі "Ми - надія твоя, Україно!"
18 учнів та 10 педагогів нашої школи нагороджені грамотами та грошовими преміями за вагомі досягнення у Всеукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах.
Читати далі

Цікаві вихідні

1

Тільки ті знання є міцними та груновними, які школярі можуть застосувати на практиці! З цією метою вчителі та батьки школи організували на вихідних навчальну поїздку в Будапешт та Відень. Учні школи не тільки поглибили знання з іноземних мов, історії, географії, природознавства, біології та інших навчальних дисциплін, а й гарно відпочили та оздоровилися! Спасибі всім вчителям та батькам, які супроводжували дітей у поїздці! Читати далі