До Всесвітнього дня поезії…

Вірші сучасних авторів у виконанні учнів СШ№11

 

МЕТОДИЧНИЙ ДЕКАДНИК!!!

     На виконання річного плану роботи школи та з метою розвитку і стимулювання педагогічної компетентності та активності учасників освітнього процесу, в школі проводиться методичний декадник з 05.03-15.03.2019 р. Тема декадника "Формування ключових компетентностей здобувачів освіти через реалізацію змістових ліній"

 f12 Читати далі

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ-ПРЕДМЕТНИКІВ!!!

З 12 березня по 24 березня 2019 року в електронній бібліотеці педагогічні працівники мають можливість познайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 6 та 11 класів і зробити свій вибір.

Конкурсний відбір підручників для 6 та 11 класів

 

 

 

А УЧНЯМ 11 ШКОЛИ ПОДОБАЄТЬСЯ ВЧИТИСЯ!!

  У 2018-2019 н.р. спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 11 нараховує 1074 учнів. Школа росте й розвивається разом із своїми учнями, які щоразу виявляють та розкривають у собі нові здібності і таланти, здобувають нові перемоги в інтелектуальних та творчих конкурсах і водночас впевнено дивляться в майбутнє. 

  У переліку здобутків наших обдарованих учнів - вагомі досягнення на міському та обласному рівнях в учнівських предметних олімпіадах, конкурсах, турнірах.
  Команда талановитих школярів у 2018/2019 навчальному році виборола 106 перемог на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
  На ІІІ етапі учні здобули 28 перемог. У розрізі області за кількістю перемог СШ №11 поступається Калуській гімназії імені Д.Бахматюка (45 перемог), Надвірнянському ліцею (42 перемоги).
  Ми надзвичайно пишаємося досягненнями наших учнів на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:
                                                                 Хімія 
Гафійчук Христина – 11-Б клас (ІІІ місце) вчитель Сенюк Н.М.;

Тарновська Софія – 10-В клас (ІІІ місце) вчитель Сенюк Н.М.;
Палюга Валентина – 10-А клас (ІІІ місце) вчитель Сенюк Н.М.;
Перепелиця Антон – 9-Б клас (ІІІ місце) вчитель Галюк М.Я. Читати далі