Всі записи автора Михайлина Христина

Куца Анастасія склала ЗНО з англійської мови на 200 балів

116152173_1659968807502649_548678118041421110_n

Куца Анастасія, випускниця Ліцею №11 отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови. Такий результат – закономірний підсумок багаторічної праці, оскільки вивчення англійської мови стало не просто шкільним предметом, а хобі. Анастасія щороку була учасницею та переможцем різноманітних олімпіад та конкурсів з іноземних мов та рідної української мови. Неабиякі знання випускниця продемонструвала ще і з Історії України, отримавши 198 балів на ЗНО з даного предмета.

Розкрити потенціал і полюбити мови їй допомогли улюблені вчителі Федорак Неля Ігорівна та Горбата Олена Володимирівна.

Тепер її мрія працювати з людьми, займатись соціологією та приносити користь Україні обов’язково здійсниться.

Про перейменування закладу освіти

  Згідно Рішення Івано-Франківської міської ради (37 сесія) сьомого демократичного скликання від 25.02.2020 року №43-37 Івано-Франківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області перейменовано на Ліцей №11 Івано-Франкіської міської ради

1червня-Міжнародний день захисту дітей!!!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість, наше щастя і наше майбутнє. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Читати далі

Привітання для випускників Ліцею №11 з нагоди закінчення школи

Хай у житті завжди щастить,
Несе хай радість - кожна мить,
Ідей цікавих, мрій казкових,
І днів веселих та чудових!
В ДОБРУ ПУТЬ!!!
НЕХАЙ ЩАСТИТЬ ВАМ, ВИПУСКНИКИ 2020 РОКУ!!!

 

Привітання для випускників - 2020 року

Наша гордість! Перепелиця Антон -”Учень року-2020″

yzen
Визначено «Учня року - 2020»
 20 травня 2020 року відбулося чергове засідання колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в режимі онлайн. Традиційно на травневому засіданні колегії визначається переможець конкурсу «Учень року».
 «Учнем року – 2020», який як завжди визначався шляхом таємного голосування, став учень 10 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради Перепелиця Антон.
 Серед численних успіхів школяра – тричі переможець на ІV етапі Всеукраїнських олімпіад: у 2017-2018 н.р. - ІІІ місце – з астрономії, у 2018-2019 н.р. - І місце – з астрономії; ІІІ місце – з економіки.
Був учасником ХХІV Міжнародної астрономічної олімпіади в складі учнівської збірної команди України в м. Пьятра Нямц (Румунія) 19-27 жовтня 2019 року, де здобув диплом ІІІ ступеня та бронзову медаль. У квітні 2020 року Перепелиця Антон став переможцем і здобув Диплом І ступеня на Всеукраїнському (національному етапі) студентської олімпіади з астрономії та астрофізики), таким чином здобув право представляти Україну на міжнародній олімпіаді, яка має відбутися у вересні в Боготі (Колумбія).

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До уваги випускників Ліцею №11 та їхніх батьків!!!
Ректорат Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника спільно з Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради пропонує взяти участь у спільному брифінгу, який відбудеться 21 травня о 19.00.
На обговорення будуть винесені такі питання:
  • завершення навчального року в школах міста, проведення ЗНО, отримання документів про освіту в умовах карантинних обмежень;
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника в освітньому європейському просторі та на ринку праці;
  • наукові школи і внесок університету в розвиток регіону;
  • новації в правилах прийому до ЗВО України.
Брифінг буде проводитися на університетській платформі Cisco
Webex Meeting. Покликання для підключення до кімнати платформи: